Натпревари

НАТПРЕВАРИ И РЕЗУЛТАТИ

December 2018

02 Sun - 13:00
ПобедаVSМакедонија Ѓ.П
Match Report

November 2018

28 Wed - 13:00
Вардар3-0Победа
Match Report
25 Sun - 13:00
Победа0-2Шкендија
Match Report
22 Thu - 13:00
А. Пандев2-1Победа
Match Report
10 Sat - 13:00
Ренова2-1Победа
Match Report
04 Sun - 13:30
Победа2-0Силекс
Match Report

October 2018

31 Wed - 13:30
Работнички3-1Победа
Match Report
28 Sun - 13:30
Победа2-0Шкупи
Match Report
21 Sun - 14:30
Беласица2-1Победа
Match Report
06 Sat - 15:00
Македонија ЃП1-0Победа
Match Report

September 2018

30 Sun - 15:00
Победа0-1Вардар
Match Report
26 Wed - 15:30
Шкендија0-2Победа
Match Report
23 Sun - 15:30
Победа2-4А. Пандев
Match Report
16 Sun - 15:30
Победа1-0Ренова
Match Report
01 Sat - 16:15
Силекс0-0Победа
Match Report

August 2018

26 Sun - 16:30
Победа0-2Работнички
Match Report
19 Sun - 17:00
Шкупи0-0Победа
Match Report
12 Sun - 17:00
Победа1-0Беласица
Match Report