НОВОСТИ

Блог на ФК Победа

Незаслужен пораз со тенденциозно судење!

По 12-дневна пауза, со натпрварите од 15-тото коло одиграни попладнево продолжи шампионатот на Првата Македонска фудбалска лига.На гостувањето во Турново  Победа го претрпе 8-миот овосезонски...
Read More
1 2 3 6